top of page

BUBALUS FITNESS
EXPERIENCE

Proč crossfit

PROČ SILOVĚ-KONDIČNÍ TRÉNINK?

Silově-kondiční trénink kombinuje sílu s vysokou intenzitou, díky tomu je účinný a vysoce efektivní. Silová část zahrnuje cviky jako dřep, tlak, tah a další, které posilují svaly a zlepšují celkovou fyzickou kondici.

Díky scaleingu (individuálnímu přizpůsobení pohybu) je trénink vhodný opravdu pro každého. Spojení síly a vysoké intenzity pak zaručuje dosažení skvělých výsledků, ať už je tvým cílem zlepšení kondice, budování svalové hmoty nebo spalování tuků.

Proč s nami

PROČ 
S NÁMI?

Zdravý pohyb, individuální přístup a přátelská komunita.

To je BUBALUS FITNESS BEROUN, gym s profesionálními trenéry, kteří se nadstandardně věnují každému klientovi. Fungujeme na bázi členství. Celý gym je rozdělen na 3 specifické části – prostor pro individuální tréninky a kurzy pro začátečníky, POWER OPEN GYM a prostor pro VEDENÉ LEKCE.

Klíčovým slovem je pro nás také "KOMUNITA", díky které jsme místem, kde máš možnost sportovat v přátelském prostředí lidí, kteří mají zápal pro stejnou věc, a kde se naučíš správnému a zdravému pohybu.

Na našich vedených hodinách si užiješ silově-kondiční trénink s prvky vzpírání či gymnastiky. S profesionálním vzděláním a neustále se prohlubujícími znalostmi ti pomůžeme dosáhnout tvých cílů. Navíc garantujeme vyrovnanou kvalita trenérů, díky které se našim klientům dostává „BUBALUS EXPERIENCE“ bez ohledu na den v týdnu.

Proč lekce

PROČ
VEDENÉ LEKCE?

Zaměřujeme se na kondičně-silový trénink, zejména v rámci vedených lekcí, a to v malé skupince lidí. Trenér nepředcvičuje, ale atlety/klienty trénuje. Na hodině se budeš cítit téměř jako na soukromé lekci, protože ti trenér trénink vždy upraví na základě individuálních schopností a dovedností. Navíc trénink ve skupině stejně smýšlejících lidí vede k lepším výsledkům.

Pokud nemáš se silově-kondičním tréninkem zkušenosti, před vedenými lekcemi musíš projít kurzem pro začátečníky On Ramp, kde se naučíš základy cviků, které pak budeš cvičit na vedených hodinách.

bottom of page