top of page
SPOLEČNÁ BUBALUS GAMES.jpg

BUBALUS CROSSFIT RODINA

Grilovačky, závody nebo víkendové týmové cvičení. I to zažiješ v naší přátelské komunitě.

Přidej se do naší skupiny na Facebooku a sleduj naše profily na sociálních sítích. Jen tak ti neuteče žádná akce BUBALUS CROSSFIT, ať už jde o společné pivo, grilovačku nebo výlet na závody, kde budeme fandit našim sportovcům.

Sleduj nás na Instagramu

​ŘEKLI O NÁS

Ještě stále váháš? Podívej se, co o našem gymu řekli ti, které budeš potkávat třeba na vedených lekcích.

“TROJKY Z TĚLÁKU A TRAUMATA Z POHYBU JSOU PRYČ”

Fakt jste mě přivedli ke sportu, mám fakt obrovskou radost. Trojky z těláku a traumata z pohybu jsou pryč. To je pro mě vlastně za ty dva roky největší posun. To, že z toho pohybu nemám takovej mindrák a strach jako na střední!

PAVEL

“POJEĎME
BOMBY”

Díky kámo, fakt to pro mě bylo přínosný a mám z toho dobrý pocit. Můžem sledovat pozvolný posun. Bude to chtít čas, ale jsem na ty tréninky teď dost soustředěnej. Pojeďme bomby.

DOMINIK

“I ZAČÁTEČNÍK JAKO JÁ SI LEKCE FAKT UŽIJE”

Velké díky za obě ranní lekce tento týden. Trenérka je skvělá a děkuju, že se mi fakt věnovala a upravila mi cviky. Mám před sebou ještě dlouhou cestu, ale crossfit u tebe v gymu je super. Měla jsem z toho strach, ale nekecal jsi, i začátečník jako já si lekce fakt užije.

JANA

“STAČÍ PŘEKONAT SÁM SEBE, SVÉ VČEREJŠÍ JÁ”

Můj dnešní pocit z ranní hodiny byl: "Můžeš být ve skupině klidně ten nejslabší, a přesto si zasloužit upřímný potlesk ostatních." Stačí překonat sám sebe, své včerejší já. A to je skvělý pocit.

HONZA

bottom of page