top of page

LEKCE

Vedené lekce ráno i odpoledne. Individuální tréninky a Open Gym kdykoliv během otvíračky. A k tomu víkendové týmovky! Vyber si, co ti sedne.

bubalus-40 (1)_edited.jpg
VED

VEDENÉ HODINY

Naší filozofií je cvičit zejména v rámci vedených lekcí, a to v malé skupince lidí. Vedené hodiny máme každý všední den. Začínáme v 6 hodin ráno a končíme v 8 hodin večer. Celkem až 30 lekcí týdně.

 

V sobotu se scházíme na týmové lekce (kdy cvičíme ve dvojicích, trojicích apod.). Cvičení s ostatními si u nás užiješ víc, než kdybys trénoval nebo trénovala sama.

 

Registrace probíhá prostřednictvím našeho rezervačního systému. K účasti na vedené lekci je potřeba mít naše členství. Veškeré informace ti rádi poskytneme na recepci nebo po emailu.

bubalus-53_edited.jpg
INDI
DSC03589 (1)_edited.jpg

INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINKY

Ať už se chceš zaměřit na zlepšení konkrétních cviků, kondici, chystáš se na závody nebo máš nabitý kalendář, naši trenéři tě během individuálních tréninků posunou tam, kam potřebuješ.

 

Všichni naši trenéři se neustále vzdělávají nejen v rámci silově-kondičního tréninku, ale také v souvisejících oblastech. A tak je každý člen týmu BUBALUS FITNESS BEROUN připraven ti pomoci s individuálním zadáním. 

 

K účasti na individuální hodině není nutné mít naše členství. V případě zájmu nám napiš email nebo zavolej. Přehled trenérů nalezneš zde.

OPEN

OPEN GYM

POWER OPEN GYM je ideální volbou pro každého, kdo si chce zatrénovat ve skvěle vybaveném prostředí.

U nás najdeš široký výběr vybavení, včetně setu těžkých jednoruček, koberce, sání a zrcadel.

 

Hlavní chloubu POWER OPEN GYMU představuje speciální rack s dvěma platformami, kladkou a několika různými gripy nejen na přítahy, ale i dipy a mnoho dalšího.Otevřeno máme každý všední den od 6:00 do 21:00 a o víkendech od 8:00 do 20:00. Ceník a další informace najdeš tady

DSC04300_edited.jpg
bottom of page