top of page
DSC08761_edited_edited_edited.jpg

ON RAMP
KURZ PRO ZAČATEČNÍKY

Chceš začít se silově-kondičním tréninkem ale máš strach, že to není pro tebe? Že trénink je příliš náročný, nabereš moc svalů nebo nebudeš stíhat? Vyzkoušej náš On Ramp kurz, který tě konečně dostane do formy!

6 LEKCÍ

Během pečlivě připravených lekcí poznáš, co obnáší silově-kondiční trénink. Naučíš se nejen správné provedení základních cviků, ale zvládneš se pod vedením našich zkušených trenérů i pořádně zapotit.

2 X TÝDNĚ

Pravidelně rozhýbeš své tělo a postupně se dostaneš do formy, o které už dlouho sníš. Naše lekce začínají až po pracovní době, takže se můžeš odreagovat od stresu bez jakýchkoliv zásahů do tvého běžného denního režimu.

MALÁ SKUPINA

Kurzu se účastní maximálně 10 lidí, takže se ti dostane plné pozornosti trenéra. Většinou jde o začátečníky a všichni jsou na stejné startovní čáře. Nemusíš se tak bát, že nebudeš stíhat.

BUBALUS
EXPEREINCE

Zjistíš, jak skvělé je být v naší přátelské komunitě. Náš gym je pro většinu členů víc než jen místo na cvičení. A ty to můžeš zažít na vlastní kůži!

OMRKNEŠ VEDENÉ HODINY

Hned po kurzu můžeš naskočit s celou skupinou do našich vedených hodin.

PARKOVÁNÍ
U GYMU

Jsme na skvělém místě, jen pár kroků od vlakového nástupiště. Pro ty, kteří dávají přednost autu, je k dispozici přilehlé parkoviště.

POTŘEBNÉ CVIKY

V malé skupince lidí budeš s trenérem drilovat cviky jako dřep, mrtvý tah, tlak, snatch (trh), clean (přemístění), přítah na hrazdě, stojku a mnoho dalších. Naučíš se hýbat komplexně, aby tě v každodenním životě nic nepřekvapilo. 

EXTRA KNOW HOW

Ukážeme ti masírování pěnovým válcem, povíme o hlubokém stabilizačním systému a dalších věcech důležitých pro trénink.

PEVNÁ CENA

Nemusíš se obávat skrytých poplatků nebo dodatečných nákladů na kurz. Veškeré vybavení na tebe čeká v gymu, od švihadel až po bradla. 

Kurz probíhá 2x týdně od 20:00 po dobu tří týdnů. Cena za kurz je 1 950 korun na osobu. Přesné informace o termínech ti zašleme po vyplnění dotazníku níže.

REGISTRACE
NEJBLIŽŠÍ VOLNÝ TERMÍN NOVÉHO KURZU
OD 
14
.5. VŽDY V ÚTERÝ A VE ČTVRTEK  

Děkujeme!

bottom of page